Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Berber whisky. Herbata po marokańsku

27 kwietnia 2023 | 17:30 - 19:00

Free
„Wypad do Maroka planowałam 12 lat, przez ten czas w moim życiu zmieniło się dosłownie wszystko i miałam momentami poczucie, że to marzenie się nie ziści.
Zjeździłam pustynne południe kraju gdzie mieszkańcy ubierają się, spędzają czas i pracują podobnie od tysięcy lat. Zdjęciami z Maroka można by zilustrować Stary Testament.
To co łączy mieszkańców Maroka, niezależnie od miejsca zamieszkania, wykształcenia i majątku, jest zwyczaj ustawicznego picia herbaty – zielonej, z nutą mięty, niemożliwie słodkiej i aromatycznej.
Zapraszam na krótką relację z Maroka przy szklaneczce gorącej herbaty. „
Paula Kowalczyk, miłośniczka herbaty i podróży
Miejsce spotkania: Miejsce Aktywności Lokalnej w skrócie MAL „Piwnica pod Regałami”, Czytelnia Naukowa Nr VII, ul. Świętojańska 5.
Termin spotkania: 27.04.2023 godz. 17:30 – 19:00.
Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na wielkość pomieszczenia. Możemy ugościć około 20 osób.
📧 Zapisy pod adresem: ivan@zielonaiczarna.pl Napiszcie w mailu czy będziecie sami, a może chcecie ze sobą kogoś zabrać. Możecie też zapisywać się poprzez facebook’a pisząc do Towarzystwa Pełnej Czarki.
Co zabrać ze sobą:
Jeśli masz w domu czarkę, zabierz ją ze sobą na spotkanie i z pewnością wypełni ją pyszna herbata. Jeśli nie masz czarki napisz o tym w zgłoszeniu.
Spotkanie jest bezpłatne.
Do zobaczenia przy pełnej czarce herbaty

Details

Date:
27 kwietnia 2023
Time:
17:30 - 19:00
Cost:
Free
Event Category:
Event Tags:
Website:
https://www.facebook.com/events/754166459420520

Venue

Piwnica pod Regałami
Świętojańska 5
Warszawa, Poland
View Venue Website

Organizer

Towarzystwo Pełnej Czarki
View Organizer Website
Powrót na górę