Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

 

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bliżej siebie / Ближче до себе / Ближе к себе

13 marca | 11:30 - 14:00

Free
Bliżej siebie – cykl interdyscyplinarnych spotkań terapeutycznych
Usłysz, poczuj i zobacz siebie w czarce herbaty
Spotkania adresowane do osób dorosłych. Zapraszamy także obcokrajowców – zapewniamy tłumacza języka ukraińskiego i rosyjskiego. Zachęcamy do uczestniczenia w całym cyklu, ale można też wziąć udział w pojedynczych zajęciach.
prowadzenie: Agata Ożarowska
zapisy: joanna.tekla@arsenal.art.pl, tel. 692 202 068
W trakcie spotkania będzie można doświadczyć muzykoterapeutycznego zastosowania mis tybetańskich, a także technik uważności podczas ceremonii parzenia herbaty. Uczestnicy(-czki) doznają głębokiej relaksacji oraz zbliżą się do swoich emocji i przeżyć wewnętrznych poprzez wykorzystanie zmysłu słuchu, węchu i smaku. Podczas moderowanej degustacji herbat z różnych zakątków świata, każdy(-a) będzie mógł(-a) zwizualizować swoje sensoryczne wrażenia na kołowym wykresie smaków i zapachów, a następnie na jego podstawie stworzyć mandalę myśli i emocji. Uczestnicy(-czki) spotkania będą mogli(-ły) doświadczyć uspokojenia, odprężenia oraz bliskiego kontaktu z samym(-ą) sobą – swoimi myślami i emocjami, którymi będą też mogli(-ły) się zaopiekować przy wsparciu prowadzącej.
Pozostałe wydarzenia w cyklu: https://arsenal.art.pl/edu/

Szczegóły

Data:
13 marca
Godzina:
11:30 - 14:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1222257111763847

Organizator

One Cup of Tea
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Galeria Miejska Arsenał
Szyperska 2/8
Poznań,
+ Google Map
Powrót na górę