Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Herbaciane warsztaty weekendowe w Biebrzańskim Parku Narodowym

17 lutego - 19 lutego

570zł
Doświadcz z nami harmonii wewnętrznej i jedności z przyrodą.
W programie wyjazdu:
– uważnościowe spotkania herbaciane w stylu gong fu cha, w trakcie których doświadczysz szerokiej gamy herbat speciality, nauczysz się rozpoznawać herbaty wysokiej jakości oraz wzmocnisz zmysły ucząc się uważnościowego picia herbaty
– warsztaty psychologiczno-rozwojowe, dzięki którym lepiej poznasz siebie, rozwiniesz umiejętność regeneracji i samoregulacji, nauczysz się technik sprzyjających uważności i harmonii w życiu codziennym
– spacery uważności po niezwykle malowniczych terenach Biebrzańskiego Parku Narodowego
– twórcze spotkania integracyjne
Warsztaty odbywają się w kameralnej grupie, maksymalnie 10 uczestników, co wspiera atmosferę otwartości i bezpieczeństwa.
Cena zawiera:
– warsztaty prowadzone przez dwóch specjalistów psychologii, psychoterapii, duchowości, twórczości i herbaty
– zakwaterowanie w pięknie położonym gospodarstwie agroturystycznym na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowoego „Carski Trakt”
– wyżywienie: śniadania i obiadokolacje z lokalnych składników
– materiały potrzebne do przeprowadzenia warsztatów, w tym herbaty speciality
Cena: 570 zł
Dojazd we własnym zakresie. Jeśli nie jesteś zmotoryzowany, a chcesz wziąć udział skontaktuj się z nami i pomyślimy nad rozwiązaniem 🙂.
Zapisy przyjmujemy mailowo: lykciszy@gmail.com oraz telefonicznie: 503 159 268. Potwierdzeniem zapisu jest wpłata zaliczki.
Prowadzący:
Kamila Drężek – psycholog, psychoterapeuta DMT, trener umiejętności psychospołecznych. Ukończyła psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS, szkołę treningu i warsztatu
psychologicznego INTRA oraz 4-letnie szkolenie psychoterapii DMT/DMP, a także szereg szkoleń specjalistycznych m.in. z zakresu medytacji, uważności i arteterapii. Od 15 lat prowadzi warsztaty, grupy terapeutyczne i rozwojowe. Na co dzień zajmuje się psychoterapią. Pasjonatka przyrody, medytacji i twórczości intuicynej.
Łukasz Drężek – teolog i specjalista psychoterapii uzależnień (w trakcie certyfikacji). Swoją wiedzę zdobywał w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi terapię indywidualną i grupową, warsztaty psychoedukacyjne i
treningi umiejętności psychologicznych. Od 10 lat zgłębia tajniki wiedzy herbacianej. Opracował autorski program łączenia praktyki picia herbaty metodą gong fu cha z aspektami zdrowia psychicznego. Od wielu lat praktykuje medytację i uważność w życiu codziennym.

Szczegóły

Początek:
17 lutego
Koniec:
19 lutego
Koszt:
570zł
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Łyk Ciszy
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Carski Trakt
Sulin 4
Wizna, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Powrót na górę