Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarte spotkanie autorskie „Rymowane historie herbaciane”

23 lutego | 17:30 - 19:00

Free
Po czasie izolacji spowodowanej pandemią Towarzystwo Pełnej Czarki wraca do regularnych spotkań przy herbacie w wyjątkowym miejscu, w samym sercu Warszawy. Gospodarzem spotkań jest „Piwnica pod Regałami”
Każde spotkanie jest otwarte, co oznacza, że udział w nim jest bezpłatny i może przyjść każdy, kto chce i wcześniej się zapisze na listę uczestników (o tym będzie napisane poniżej)
Już 23 lutego cykl spotkań rozpocznie otwarte spotkanie autorskie z Ivanem Sitsko – pasjonatem herbaty oraz twórcą tomiku poezji „Rymowane historie herbaciane oraz miniatury.” 📖
🫖🍃Spotkanie będzie okazją, żeby spróbować wysokiej jakości herbaty parzonej przez Ivana oraz innych członków społeczności herbacianej „Towarzystwo Pełnej Czarki”. Będzie można posłuchać wierszy o herbacie autorstwa Ivana Sitsko. Spróbujemy również razem napisać miniaturę na wzór haiku.
💬Spotkanie będzie okazją, żeby porozmawiać o herbacie i tematach z nią powiązanych.
Prowadzący: Ivan Sitsko – autor projektu zielonaiczarna.pl
Miejsce spotkania: Miejsce Aktywności Lokalnej w skrócie MAL „Piwnica pod Regałami”, Czytelnia Naukowa Nr VII, ul. Świętojańska 5.
Termin spotkania: 23.02.2023 godz. 17:30 – 19:15 (przychodzić można już po 17, będziemy się rozstawiać z herbatą i wstępnie coś zaparzymy przed oficjalną częścią spotkania).
Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na wielkość pomieszczenia. Możemy ugościć około 20 osób.
📧 Zapisy pod adresem: ivan@zielonaiczarna.pl Napiszcie w mailu czy będziecie sami, a może chcecie ze sobą kogoś zabrać. Możecie t się zapisywać poprzez facebook’a pisząc do Towarzystwa Pełnej Czarki.
Co zabrać ze sobą:
Jeśli masz w domu czarkę, zabierz ją ze sobą na spotkanie i z pewnością wypełni ją pyszna herbata. Jeśli nie masz czarki napisz o tym w zgłoszeniu.
Spotkanie jest bezpłatne.
Do zobaczenia przy pełnej czarce herbaty. 🍵🍵🍵

Szczegóły

Data:
23 lutego
Godzina:
17:30 - 19:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/549157920497334

Organizator

Towarzystwo Pełnej Czarki
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Piwnica pod Regałami
Świętojańska 5
Warszawa, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Powrót na górę