Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Podstawowe warsztaty herbaciane

3 września 2022 | 16:00 - 18:00

50zł
Herbata to dla nas znacznie więcej niż produkt – to czynność, skupienie i emocje. Obcowanie z herbatą jest umiejętnością, której nie sposób zapakować do pudełka; pewne rzeczy pokazać można tylko twarzą w twarz.
Marząc o dzieleniu się naszą pasją nie mogliśmy tego pominąć. Każdemu z nas herbatę pokazali ludzie, zakochaliśmy się w niej dopiero widząc, czym jest dla naszych przyjaciół. Herbata jest prosta, ale sami nie odkrylibyśmy, jak wiele może ona znaczyć.
Zacznijmy od początku, czyli od wstępu, podstawowych warsztatów, na których pokażemy jak dobrze parzyć dobrą herbatę i na czym nasza pasja polega. Spróbujemy przynajmniej po jednej herbacie z każdego koloru, porozmawiamy o tym, jak każda z nich powstaje oraz czym się wyróżnia. Co to w ogóle znaczy, że herbata jest zielona, żółta albo biała?
Te warsztaty będą też okazją do rozmowy o herbacie w ogóle, o tym jak pić, jak parzyć, jak czuć i jak doświadczać. Czym różni się jedna herbata od drugiej, jakimi narzędziami można się posłużyć oraz jak obejść się bez nich.
Koszt warsztatów to 50 zł.
Warsztaty poprowadzi Antoni

Szczegóły

Data:
3 września 2022
Godzina:
16:00 - 18:00
Koszt:
50zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/629803705398375/

Organizator

Teasome
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Teasome
ulica Miodowa 26
Kraków, 31-055 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Powrót na górę