Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Rzucić wszystko i wyjechać… na plantację herbaty do Indii – spotkanie z Anią Kozłowską

23 marca 2023 | 18:00 - 19:00

Free
Już 23 marca po południu Klub Herbaty Zaparzaj zaprasza na spotkanie online z Anią Kozłowską, tegoroczną herbacianą podróżniczką, która pobiła wszelkie rekordy i w styczniu częstowała klubowiczów i osoby odwiedzające klubowe spotkania Pod Lampionami świeżą herbatą z 2023 roku z Indii. Ania już przy okazji różnych wydarzeń, na które część z Was od początku roku mogła przyjść, opowiadała o swojej wyprawie. Ale to będzie pierwsza taka okazja by zobaczyć zarówno zdjęcia jak i na spokojnie zadać Ani pytania o ten dość spontaniczny wyjazd na indyjskie plantacje herbaciane w styczniu. Zapraszamy!
Anna Kozłowska – Od najmłodszych lat uwielbiała herbaty i powoli zgłębiała coraz więcej wiedzy i smaków herbacianych. Oficjalnie do Stowarzyszenia dołączyła w 2020 roku, wcześniej wspierała „Zaparzaj” od kuchni 🙂 Zimą i w chłodne dnia uwielbia zaglądać do czarki z ciemną herbatą. Wiosną budzą ją do życia zielone świeże herbaty. Ostatnio mocno zagłębia się w temat herbat indyjskich, poznając różne rodzaje produkowanych tam herbat. W styczniu 2023 odwiedziła plantację herbaty na południu Indii. Poznając tamtejsze tereny, plantację, fabryki i ludzi herbaty. Na co dzień związana z nauką, biologią i organizacją pracy w laboratorium. W Stowarzyszeniu koordynuję comiesięczne spotkania Pod Lampionami i współorganizuje Festiwal Zaparzaj. Docenia kulturę herbaty, którą uwielbia poznawać i dzielić się z innymi. Prowadzi warsztaty i można u niej znaleźć ciekawe herbaty indyjskie.

Details

Date:
23 marca 2023
Time:
18:00 - 19:00
Cost:
Free
Event Category:
Event Tags:
Website:
https://www.facebook.com/events/745487080385826

Organizer

Stowarzyszenie Zaparzaj!
Phone
609979070
Email
kontakt@zaparzaj.pl
View Organizer Website

Venue

online
Powrót na górę