Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty herbaciane – herbaty tajwańskie

11 marca 2023 | 16:00 - 18:00

70zł
🌿 Teasome zaczęło się od herbat tajwańskich, kiedy na zboczach słynnego Alishan odkryliśmy, jak łatwo jest znaleźć dobą herbatę, gdy dociera się do źródeł. Podczas tych dwugodzinnych warsztatów herbacianych postaram się zabrać was w dokładnie to samo miejsce.
🌿 Kultura Tajwanu wyrosła z kultury chińskiej, ale w pewnym – wiadomym – momencie odgałęziła się i zaczęła rosnąć na własną rękę, podkreślając swą niezależność i dorosłość. Tajwan wytworzył własne herbaciane zwyczaje i gusta. O tym, czym różnią się one od chińskich porozmawiamy kosztując wszystkich zwyczajowych typów taiwańskiej herbaty. Co definiuje tajwańskość, co wyróżnia i co się liczy?
🌿 Na tych małych warsztatach porozmawiamy o tym jak się parzy i uprawia herbatę na Tajwanie, o jej historii, cechach i charakterze. Dużo powiemy i jeszcze więcej wypijemy, zarówno herbat z naszego sklepu jak i specjałów, które trzymałem w ukryciu na taką okazję. Jak zwykle ilość miejsc jest bardzo ograniczona, ponieważ picie herbaty jest czynnością intymną.
🌿 Aby się zgłosić, możesz napisać do nas tutaj w wiadomości prywatnej, czy tez poprzez naszego instagrama.
🌿 Warsztaty odbędę się w naszym małym studio przy ul. Miodowej 26.

Szczegóły

Data:
11 marca 2023
Godzina:
16:00 - 18:00
Koszt:
70zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/130157439775812/

Organizator

Teasome
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Teasome
ulica Miodowa 26
Kraków, 31-055 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Powrót na górę