Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Warsztaty: czarne herbaty

17 czerwca 2023 | 09:00 - 14:00

299zł

Czy uważasz, że herbata czarna jest banalna? Może sądzisz, że koneserzy nie pijają czegoś tak powszechnego i dobrze znanego? Wydaje Ci się, że herbata czarna to herbata ekspresowa? To spotkanie jest dla Ciebie.

Dowiesz się skąd i po co wzięła się herbata czarna. Jak i gdzie się ją produkuje. Jak się ją parzy różnymi technikami na całym świecie. Spróbujesz kilkunastu herbat czarnych i poznasz kilkadziesiąt najważniejszych ich rodzajów. Zainspirujesz się do eksperymentów i ciekawych sposobów przygotowania herbaty czarnej. Zrozumiesz po co herbatę się wędzi i co zawdzięczają herbaciarze wojnie japońsko-chińskiej, a co światowej. I przede wszystkim – co tak naprawę jest w torebce ekspresowej.

To trzecie szkolenie z serii Podstawy Herbaty.

Warsztaty prowadzi: Rafał Przybylok

Rafał Przybylok – pasjonat herbaty i yerba mate, popularyzator kultury herbacianej oraz zwyczaju świadomego picia herbaty. Autor książek “Czajnikowy.pl – dobra herbata” i “Yerba mate w tydzień”. Publikuje teksty i prowadzi tematyczny program w portalu Czajnikowy.pl. Udziela się jako ekspert w mediach, jest ekspertem Pytania na Śniadanie, głosi prelekcje, prowadzi warsztaty tematyczne. Jest właścicielem herbaciarni w Zabrzu.

  • Termin: 17 czerwca 2023 r. (sobota), godz. 9:00 – 14:00,
  • miejsce: Czajnikowy.pl, ul. Tarnogórska 150 (Gliwice),
  • przewidywany czas trwania warsztatów: 5h (z przerwą),
  • maksymalna liczba uczestników: 6.

Details

Date:
17 czerwca 2023
Time:
09:00 - 14:00
Cost:
299zł
Event Category:
Event Tags:
Website:
https://www.czajnikowy.com.pl/sklep-czajnikowy/warsztaty-herbaty-yerba-mate/warsztaty-czarne-herbaty-17-czerwca-2023-900/

Organizer

Czajnikowy.pl
View Organizer Website

Venue

Czajnikowy.pl
Tarnogórska 150
Gliwice, Poland
+ Google Map
View Venue Website
Powrót na górę