Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Włącz ciekawość” spotkanie z Agatą Ożarowską

22 marca 2023 | 17:00 - 18:30

Free
Klub „Włącz ciekawość” zaprasza 22 marca o godzinie 17:00 na spotkanie z Agatą Ożarowską: „Herbaciana sansara pod Himalajami – fotoopowieści z degustacją nepalskich herbat”.
Przemierzając himalajskie szlaki ujęte w autorskich diaporamach, poznamy kunszt uprawy oraz produkcji herbaty w wysokogórskich ogrodach, które Agata Ożarowska odwiedza już od 8 lat. Odbędziemy też podróż do królestwa smaków i aromatów, gdyż opowieściom towarzyszyć będzie degustacja herbat z tego regionu. Będzie to zarazem wędrówka po kole sansary – refleksyjne fotoopowieści o życiu w cieniach i blaskach potężnych Himalajów, przemijaniu i zmieniającym się czasie inspirowane wyprawami do Nepalu oraz spotkaniami z ludźmi na szlaku.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Szczegóły

Data:
22 marca 2023
Godzina:
17:00 - 18:30
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1812193305847117/?ref=newsfeed

Organizator

One Cup of Tea
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Czytelnia Biblioteki Głównej w Gnieźnie
Mieszka I 16
Gniezno, Poland
+ Google Map
Powrót na górę