Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak zacząć przygodę z herbatą

10 lutego | 09:00 - 14:00

299zł

Zaczynasz przygodę z herbatą i chcesz dowiedzieć się jak poruszać się w jej świecie? Może pragniesz poznać techniki parzenia i dowiedzieć się jak w prosty sposób cieszyć się wysokojakościową herbatą w własnym domu? To spotkanie jest dla Ciebie.

Tutaj poznasz herbatę i jej podstawowe rodzaje. Dowiesz się czym się różnią od siebie poszczególne kolory. Gdzie produkuje się herbatę i w jaki sposób. Poznasz sposoby parzenia i niezbędne akcesoria dla początkującego entuzjasty oraz zaawansowanego konesera. Przećwiczysz parzenie herbaty różnymi technikami i akcesoriami. Skosztujesz kilkunastu najważniejszych herbat i poznasz kilkadziesiąt, które znać warto. Dowiesz się jak obchodzić się z herbatą i jak ją wybierać. Zrozumiesz dlaczego warto mieć przezroczystą skórę i czy Chińczycy na prawdę wylewają pierwsze parzenie. Po co herbaciarzowi dwa kubki w biurze i co ma więcej kofeiny, kawa czy herbata?

Warsztaty prowadzi: Rafał Przybylok

Rafał Przybylok – pasjonat herbaty i yerba mate, popularyzator kultury herbacianej oraz zwyczaju świadomego picia herbaty. Autor książek “Czajnikowy.pl – dobra herbata” i “Yerba mate w tydzień. Publikuje teksty i prowadzi tematyczny program w portalu Czajnikowy.pl. Udziela się jako ekspert w mediach, jest ekspertem Pytania na Śniadanie, głosi prelekcje, prowadzi warsztaty tematyczne. Jest założycielem herbaciarni w Zabrzu.

  • Termin: 10 lutego 2024 r. (sobota), godz. 9:00 – 14:00,
  • miejsce: Czajnikowy.pl, ul. Tarnogórska 150 (Gliwice),
  • przewidywany czas trwania warsztatów: 5h (z przerwą),
  • maksymalna liczba uczestników: 6.

Szczegóły

Data:
10 lutego
Godzina:
09:00 - 14:00
Koszt:
299zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.czajnikowy.com.pl/sklep-czajnikowy/warsztaty-herbaty-yerba-mate/jak-zaczac-przygode-z-herbata-10-lutego-2024-900/

Organizator

Czajnikowy.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Czajnikowy.pl
Tarnogórska 150
Gliwice, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Powrót na górę