Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty z komponowania świątecznej herbaty – 18 listopada 2023, 9:30

18 listopada 2023 | 09:30 - 12:30

195zł

Chcesz poczuć klimat świąt? Poznać aromatyczne mieszanki herbat i przypraw, a następnie skomponować własną herbatę? Zapraszamy na warsztaty z komponowania świątecznej herbaty już 4 listopada. Warsztaty poprowadzi Rafał Przybylok. Skosztujesz wielu herbat z dodatkami, które nie tylko rozgrzewają, ale i kojarzą się ze świętami. Pod okiem Rafała samemu przygotujesz herbatę, która wprawi Cię w świąteczny klimat.

Warsztaty prowadzi: Rafał Przybylok

Rafał Przybylok – pasjonat herbaty i yerba mate, popularyzator kultury herbacianej oraz zwyczaju świadomego picia herbaty. Autor książek “Czajnikowy.pl – dobra herbata” i “Yerba mate w tydzień”. Publikuje teksty i prowadzi tematyczny program w portalu Czajnikowy.pl. Udziela się jako ekspert w mediach, jest ekspertem Pytania na Śniadanie, głosi prelekcje, prowadzi warsztaty tematyczne. Jest założycielem herbaciarni w Zabrzu.

  • Termin: 18 listopada 2023 r. (sobota), godz. 9:30 – 12:30,
  • miejsce: Czajnikowy.pl, ul. Tarnogórska 150 (Gliwice),
  • przewidywany czas trwania warsztatów: 3h,
  • maksymalna liczba uczestników: 6.

Podana cena za 1 osobę. Po zakupie i opłaceniu zamówienia, otrzymają Państwo informację, że zamówienie zostało zrealizowane, co jednoznaczne jest z umieszczeniem Państwa na liście uczestników warsztatów. Nie otrzymają Państwo fizycznych biletów wstępu.

Szczegóły

Data:
18 listopada 2023
Godzina:
09:30 - 12:30
Koszt:
195zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.czajnikowy.com.pl/sklep-czajnikowy/warsztaty-herbaty-yerba-mate/warsztaty-z-komponowania-swiatecznej-herbaty-18-listopada-2023-930/

Miejsce wydarzenia

Czajnikowy.pl
Tarnogórska 150
Gliwice, Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Czajnikowy.pl
Zobacz witrynę: Organizator
Powrót na górę