Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Meet my tea: warsztat podstawowy

18 stycznia | 18:00 - 20:00

100zł

Warsztat wprowadzi uczestników w złożony świat herbaty. Pełno w nim odmian, gatunków, rodzajów, ale i legend oraz informacji o metodach zaparzania.

Podczas spotkania opowiemy o prapoczątkach tradycji herbacianej w Chinach, o różnicach między herbatami zielonymi a herbatami oolong, wyjaśnimy dlaczego pu-erh nie powinien być nazywany herbatą czerwoną oraz czym dla Chińczyków są „nasze” herbaty czarne. W trakcie degustacji przedstawimy gatunki, które najlepiej smakują tuż po zbiorze, ale i odmiany, które – jak dobre wino – dojrzewają przez lata.

W ciągu dwóch godzin podzielimy się podstawową wiedzą herbacianą. Udział w spotkaniu uporządkuje informacje i stworzy teoretyczno-smakową przestrzeń do samodzielnych eksploracji.

Poziom trudności warsztatu: podstawowy. Odpowiemy na wszystkie pytania, zaparzymy pięć gatunków herbat – zieloną, białą, oolong, czarną, puerh.

Szczegóły

Data:
18 stycznia
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
100zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://thetea.pl/produkt/meet-my-tea-warsztat-podstawowy/

Organizator

TheTea.pl
Email
tea@thetea.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

TheTea
Piotrkowska 101
Łódź, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Powrót na górę