Znajdziecie tutaj wydarzenia herbaciane z całej Polski, nie tylko organizowane przez Piewców Teiny. By skontaktować się z organizatorem w razie potrzeby proszę sprawdzić kto przy danym wydarzeniu podany jest w tym polu. Dobrej zabawy!

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sąsiedzkie gotowanie: kombucha

18 stycznia | 17:00 - 19:00

Free
Zapraszamy na pierwsze w nowym roku spotkanie w ramach sąsiedzkiego gotowania, podczas którego poznamy bliżej kombuczę – orzeźwiający napój produkowany z herbaty, który można przygotować we własnej kuchni.
Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy potrzebny do rozpoczęcia przygody z samodzielnym robieniem kombuczy – grzybek SCOBY oraz 'starter’ – trochę kombuczy na rozruszanie grzybka.
Warsztaty poprowadzi Jarosław Matlak, który tak pisze o sobie: matematyk, programista, miłośnik yerba mate, saunowania i kostki Rubika, fotograf-amator. Od paru miesięcy jestem też amatorem kombuczy, którą samodzielnie przygotowuję w domu.
📍KIEDY: czwartek 18.01, 17:00-18:30
📍GDZIE: Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Koreańska 1a (wejście od ul. Chińskiej)
📍DLA KOGO: osoby dorosłe
📍ZAPISY: https://forms.gle/YcmCg2gZiV1Ht9xW9
Spotkanie realizowane przez Fundację „Made in Brochów” w ramach zadania „CENTRA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ WE WROCŁAWIU – Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław, www.wroclaw.pl

Szczegóły

Data:
18 stycznia
Godzina:
17:00 - 19:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/356977603618149/

Organizator

Inne
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Inne
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Powrót na górę